Zostań współautorem !

Chcesz napisać artykuł ?
Masz ciekawe wspomnienia, zdjęcia lub ciekawą rodzinną historię ?

Napisz do nas

Nasze Statystyki Odwiedzin
Hasło - sprawdzam

Gości online:
stat4u

Minęło dwa lata

fetowania nie będzie
 8 maja 2013. Tak to już, dwa lata minęło od powstania strony internetowej "Nienadówka - moja mała ojczyzna". Nie wielkim nakładem finansowym, ale za to z ogromnym zaangażowaniem i zapałem ludzi, którzy cenią sobie tradycje i historię Nienadówki. Stworzyliśmy miejsce, gdzie jak nigdzie indziej udało się zebrać spore pokłady wiedzy o naszej wsi. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili i chcą nadal działać w tym kierunku.
,
Często spotykamy się z miłymi ocenami, tego co robimy. ale i z pewnością są tacy, którym się to nie podoba. Na stronie są poruszane tematy te miłe i chwalebne, ale i te, o których nie każdy chce pamiętać. Historię mamy jedną i w całości należy ją jednak przypominać.

Gościliśmy Was przez te dwa lata na stronie ponad 97 tys., razy. Gościliśmy Was z 6 kontynentów świata, z każdego województwa Polski i z kilkuset jej miejscowości. Nasz Fan page polubiło 579 osób. (Ty możesz być 580, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.) To bardzo dużo i za to wszystko dziękuję. Brakuje mi tylko większego zaangażowania w dyskusję na poruszane tematy. Dyskusje, oczywiście na Fan page, bo te domowe z pewnością trwają. Pozdrawiam wszystkich, odwiedzających i zapraszam do nas. Zawsze się tu znajdzie coś nowego.

Redakcja


About | Privacy Policy | Cookie Policy | Sitemap
Copyright © Bogusław Stępień - 08/05/2013